Automatyczna regulacja siły hamowania

Automatische Bremskraftregelung (1) ZG-TS7501_d0_kw_9918_d2_181120

Aby zachować bezpieczeństwo na drodze również przy wyższych prędkościach i różnych stanach załadunku, do ZG-TS oferowana jest opcjonalna automatyczna regulacja siły hamowania w zależności od obciążenia. Elektroniczny układ hamulcowy (EBS) odbiera w tym celu z systemu ważenia online ProfisPro sygnał do określenia siły hamowania w zależności od obciążenia. Ponieważ system ważenia określa na bieżąco ilość materiału znajdującą się w zbiorniku, określona na tej podstawie siła hamowania dostosowuje się automatycznie. W ten sposób we wszystkich obszarach obciążenia występuje bardzo precyzyjne hamowanie. Tym samym ZG-TS spełnia także wytyczne nowego rozporządzenia UE 167/2013.


Zalety układu hamulcowego z regulacją elektroniczną:

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

EasyCheck - Cyfrowe, mobilne stanowisko testowe w celu usprawnienia optymalizacji rozdziału poprzecznego

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.