Inteligentne zarządzanie napełnianiem – twój niezawodny asystent!

Intelligentes Befüll-Management (2) ZG-TS_10001_Argus_Fendt_d0_kw_P5100099_d2_181119

Optymalny podział ładunku

Intelligentes Befüll-Management (1) ZG-TS_1001_Ladungsverteilung_d2_181119
Optymalny podział ładunku

Dzięki pomiarowi w czasie rzeczywistym za pomocą systemu ważenia ProfisPro można optymalnie wykorzystać obciążenia podpory i naciski na oś już podczas załadunku. Już podczas załadunku wyświetla się praktyczna informacja, jakie obciążenia spoczywają na osi i na zaczepie.BRAK WIATRU za naciśnięciem przycisku

Z wiatrem mamy do czynienia na całym świecie. Wg profesora dr Karla Wilda z Wyższej Szkoły Technologii i Nauki w Dreźnie (HTW Dresden) wpływ wiatru na wachlarz rozsiewu jest monitorowany i kompensowany w sposób ciągły za pomocą WindControl. W ten sposób nawet przy trudnych warunkach wietrznych można uzyskać optymalny kształt strumienia nawozu.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

EasyCheck - Cyfrowe, mobilne stanowisko testowe w celu usprawnienia optymalizacji rozdziału poprzecznego

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.