Inteligentne zarządzanie napełnianiem – twój niezawodny asystent!

Intelligentes Befüll-Management (2) ZG-TS_10001_Argus_Fendt_d0_kw_P5100099_d2_181119

Optymalny podział ładunku

Intelligentes Befüll-Management (1) ZG-TS_1001_Ladungsverteilung_d2_181119
Optymalny podział ładunku

Dzięki pomiarowi w czasie rzeczywistym za pomocą systemu ważenia ProfisPro można optymalnie wykorzystać obciążenia podpory i naciski na oś już podczas załadunku. Już podczas załadunku wyświetla się praktyczna informacja, jakie obciążenia spoczywają na osi i na zaczepie.WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.