Pomoc przy napełnianiu

Befüllhilfe (1) ZG-TS_DETAILS_Amazone_ZG-TS_10001_2017.00_00_12_00.Standbild001_d2_181119

Użytkownikom przypadnie do gustu przede wszystkim pomoc przy napełnianiu, którą oferuje oświetlenie robocze i system ważenia ProfisPro. Miganie lub świecenie się oświetlenia roboczego sygnalizuje stan napełnienia już podczas procesu napełniania. Niepotrzebna jest druga osoba do pomocy ani kilkakrotne schodzenie w celu kontroli.


Befüllhilfe (2) ZG-TS10001-Befuellen_d2_181127
Napełnianie przez jedną osobę, niezwykle proste!
Befüllhilfe (3) ZG-TS10001-Arbeitsbeleuchtung_aus_d2_181127
Świecenie się oświetlenia roboczego światłem ciągłym oznacza, że osiągnięto ilość żądanąBefüllhilfe (4) AMAPAD_ZG-TS_10001_ProfisPro_d1_20170821
Menu napełniania – określenie żądanej ilości napełniania


BRAK WIATRU za naciśnięciem przycisku

Z wiatrem mamy do czynienia na całym świecie. Wg profesora dr Karla Wilda z Wyższej Szkoły Technologii i Nauki w Dreźnie (HTW Dresden) wpływ wiatru na wachlarz rozsiewu jest monitorowany i kompensowany w sposób ciągły za pomocą WindControl. W ten sposób nawet przy trudnych warunkach wietrznych można uzyskać optymalny kształt strumienia nawozu.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

EasyCheck - Cyfrowe, mobilne stanowisko testowe w celu usprawnienia optymalizacji rozdziału poprzecznego

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.