ZG-TS Truck & ZG-B Truck – Wysoka wydajność dzięki szybkiemu dojazdowi do pola

ZG-TS Truck & ZG-B Truck (2) ZG-TS7501_Truck_Unimog_d0_kw_DJI_0209_d2_191021

Większa wydajność dzięki wysokim prędkościom transportowym

ZG-TS Truck & ZG-B Truck (1) ZG-TS_Aufbaustreuer_7501_links_d2_181210
Optymalny rozdział wagi dzięki zbiornikowi pochylonemu do przodu

Rozsiewacze nabudowane ZG-TS i ZG-B Truck są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw rolnych i zakładów, które muszą pokonywać duże odległości między polem a gospodarstwem. Dzięki zastosowaniu ZG-TS i ZG-B na pojeździe nośnym można pokonywać także duże odległości transportowe znacznie szybciej i przy mniejszym zużyciu paliwa. Ponadto możliwe jest stosowanie rozsiewaczy na pojazdach nośnych z większym prześwitem i rozstawem kół, w związku z czym zwiększa się spektrum zastosowań. Ponieważ ZG-TS Truck może być dostarczany także, jako rozsiewacz nabudowany z systemem ważenia online ProfisPro, wyznacza on nowe standardy także w tym obszarze zastosowania. 


Zalety ZG-TS Truck / ZG-B TruckWindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

EasyCheck - Cyfrowe, mobilne stanowisko testowe w celu usprawnienia optymalizacji rozdziału poprzecznego

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.