Aplikacja mySpreader – pakiet „wszystko w jednym” dla perfekcyjnego ustawiania rozsiewacza

Komfortowe rozsiewanie nawozu
Aplikacja mySpreader łączy w sobie wszystkie funkcje aplikacji dla rozsiewaczy marki AMAZONE. Intuicyjna obsługa i komfortowa regulacja rozsiewacza stanowią przy tym kluczowy element koncepcji „wszystko w jednym”.


Serwis nawozowy
W zależności od typu maszyny, szerokości roboczej, rodzaju nawozu i dawki rozsiewu aplikacja serwisu nawozowego umożliwia łatwy i mobilny dostęp do precyzyjnych zaleceń dotyczących ustawień dla rozsiewaczy AMAZONE bezpośrednio na polu. Dzięki wielu próbkom nawozów przesyłanym co roku przez rolników, dostawców i producentów nawozów, aplikacja jest zawsze aktualna, a użytkownik otrzymuje zawsze aktualne informacje na temat rodzajów nawozów na początku każdego sezonu. Specjalna funkcja aplikacji mySpreader: Użytkownik może wyszukiwać nawozy, np. przez podanie nazwy nawozu, składu nawozu, wielkości granul lub gęstości objętościowej nawozu.


EasyCheck
Drugim składnikiem aplikacji mySpreader jest cyfrowe mobilne stanowisko testowe EasyCheck. Podczas tego pomiaru maty są umieszczane na polu w określonych odstępach , dokonuje się rozsiewu nawozu, a następnie są one fotografowane. Następnie EasyCheck określa stopień pokrycia mat. Na podstawie tych wartości aplikacja proponuje użytkownikowi ewentualne zmiany w ustawieniu rozsiewacza nawozu AMAZONE dla polepszenia rozkładu poprzecznego nawozu i w ten sposób zoptymalizować prowadzenie uprawy.

Dzięki adapterowi Bluetooth wszystkie wartości nastawcze z aplikacji mySpreader można przenieść do rozsiewacza nawozów AMAZONE. Pozwala to zaoszczędzić czas, uniknąć błędów w ustawieniach i jest znacznie wygodniejsze.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.