Automatyczne przełączanie sekcji szerokości GPS-Switch z Section Control

Automatische Teilbreitenschaltung (1) Automatische_Teilbreitenschaltung

Większa precyzja, większa wydajność!

Ze względu na bardzo dużą szerokość roboczą bardzo ważne jest dostosowanie obrazów rozsiewu. Dzięki elektrycznej regulacji systemu dozowania układ rozsiewu TS jest w stanie precyzyjnie reagować w takich przypadkach. Poszczególne, zewnętrzne sekcje szerokości mogą być dzięki temu bardzo dobrze kontrolowane. Dodatkowo odległość rzutu może być zmniejszona z zewnątrz do środka poprzez dostosowanie prędkości obrotowej z lewej i prawej strony, tak, aby długie i płaskie kliny i wyjazdy były optymalnie rozsiane nawet przy dużych szerokościach roboczych. Mowa o przełączaniu sekcji szerokości. W najprostszym wyposażeniu można łatwo obsługiwać ręcznie 8 sekcji szerokości (poprzez terminal obsługowy). Dzięki zastosowaniu odpowiedniej licencji Section Control terminala możliwe jest nawet włączanie sekcji szerokości do 128 sekcji szerokości.

  • DynamicSpread umożliwia rozsiew pojedynczych, zewnętrznych sekcji szerokości.


  1. Strefy nakładek
  2. 8 Sekcji szerokości
  3. Maszyna ZA-TS Tronic z ręcznym systemem dozowania
  4. 16 Sekcji szerokości
  5. Maszyna ZA-TS Tronic z elektrycznym systemem dozowania
  6. 32 Sekcje szerokości
  7. ZA-TS Hydro * w zależności od terminalu
  8. z 64 sekcjami szerokości
  9. z 128 sekcjami szerokości

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.