Bardzo szybko i precyzyjnie! Elektryczne silniki

Rozsiewacz, który dzięki maksymalnym ilościom rozsiewu i prędkościom jazdy osiąga nowe wymiary w zakresie wydajności powierzchniowej, a jednocześnie ma pracować niezwykle precyzyjnie, wymaga niezwykle szybkich i precyzyjnych silników. Silniki gwarantują spełnienie wymagań na najwyższym poziomie szczególnie w przypadku zastosowań, takich jak automatyczne włączanie i wyłączanie na poprzeczniakach lub w klinach pola, rozsiew za pomocą kart aplikacyjnych lub ciągłej adaptacji (ArgusTwin i WindControl).

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.