Czujnik nachylenia do pracy w silnie pofałdowanym terenie

W wersji Profis, za pomocą czujników nachylenia uwzględniane są podczas jazdy możliwe wpływy przesunięcia siły ciężkości: Dwuosiowy czujnik nachylenia, który wychwytuje przechyły do przodu i do tyłu oraz w lewo i w prawo, koryguje błędy pomiaru, jakie mogłyby pojawić się podczas jazdy w dół i w górę zbocza lub przy jeździe w poprzek wzgórza.Der Neigungssensor für stark hügeliges Gelände (1) Illu_Neigungssensorik_ZA-TS_d2_20181102
W celu łatwego ustawienia ZA-TS w pozycji poziomej, nachylenie ZA-TS Profis jest komfortowo pokazywane w terminalu ISOBUS.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.