Hydro – napęd hydrauliczny

ZA-V_hydr_Streuscheibenantrieb_d1_181214_p50_rdax_170x84.jpg

Dzięki napędzanemu hydraulicznie rozsiewaczowi ZA-V Hydro można pracować niezależnie od prędkości obrotowej silnika ciągnika i przy różnych prędkościach obrotowych tarcz rozsiewających. Pozwala to na wyjątkowo komfortowe
i precyzyjne rozsiewanie oraz aktywację rozsiewu krawędziowego, granicznego lub przy rowach niezależnie od strony. Te poszczególne funkcje można przełączać praktycznie także podczas jazdy. Gdyby okazało się, że wstępnie ustawiona liczba obrotów nie umożliwia dokładnego rozsiewu przy krawędziach, można ją również dostosować za pomocą terminalu podczas jazdy. Te zmiany są automatycznie zapisywane w terminalu dla odpowiedniej sytuacji granicznej.


  • Niezależna od strony regulacja prędkości obrotowej tarcz rozsiewających umożliwia jeszcze dokładniejsze rozsiewanie na klinach pola. W połączeniu z Section Control możliwych jest do 16 sekcji szerokości. 
  • Ze standardowym filtrem ciśnieniowym


„Kolejną zaletą rozsiewacza ZA-V Hydro poza oszczędzającym nawóz, łatwo przełączanym i regulowanym rozsiewaniem na granicy pola jest to, że rozsiewacz pracuje całkowicie niezależnie od prędkości obrotowej silnika ciągnika – a to oznacza oszczędność paliwa”.
(„AGRARTECHNIK” – test praktyczny ZA-V 2700 Profis Hydro 06/2017)

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.