I stała się światłość – wielokrotne korzyści oświetlenia roboczego

Es werde Licht (1) ZA-TS_Detail_d0_kw_P6172700_d2_221020_CMS

Oświetlenie wachlarzy rozsiewu, układu rozsiewu i wnętrza zbiornika
Opcjonalnym uzupełnieniem seryjnego oświetlenia LED dostępnym do rozsiewacza zawieszanego ZA-V jest zestaw do oświetlenia roboczego.

Obejmuje on reflektory robocze LED w zbiorniku, nad tarczami rozsiewającymi i po bokach rozsiewacza. Tym samym nawet w ciemności użytkownik będzie miał dobry ogląd stanu napełnienia zbiornika oraz wystarczającą ilość światła, aby wymienić tarczę rozsiewającą i ustawić łopatki.

Sterowanie oświetleniem roboczym jest w pełni zintegrowane z oprogramowaniem rozsiewacza i w związku z tym może być zdalnie obsługiwane z kabiny ciągnika za pośrednictwem komputera obsługowego AmaSpread 2 lub terminalu ISOBUS.

Dzięki dwóm bocznym reflektorom roboczym LED w ciemności obszar na lewo i na prawo od wachlarza rozsiewu jest bardzo dokładnie oświetlony.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.