Nowy serwis nawozowy z najnowocześniejszą na świecie halą badawczą

DüngeService

AMAZONE posiada teraz najnowocześniejszą halę badawczą do prowadzenia badań, rozwoju oraz kontroli seryjnej.

Wraz z nowymi komorami ważenia online możliwe jest przeanalizowanie każdej próby rozsiewu nie tylko pod kątem rozdziału poprzecznego lecz także pod względem przestrzennego rozmieszczenia nawozu. Daje to ogromne korzyści przy konstruowaniu nowych rozsiewaczy nawozów. Nowe informacje konieczne są również do automatycznego włączania sekcji szerokości (GPS-Switch).

Także przy wyborze systemu pomiarowego AMAZONE postawiła na nowoczesną technikę. Rozsiewacz nawozów ustawiony jest teraz na obrotowej platformie tak, aby poruszał się wokół osi pionowej. Takim systemem pomiaru można w każdej chwili ustalić wszelkie możliwe szerokości robocze.


Od źródła aż do rozsiewacza
Serwis nawozowy AMAZONE ściśle współpracuje ze wszystkimi znanymi producentami nawozów – na całym świecie tak, aby dać Państwu do dyspozycji najlepsze wartości nastaw.

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.