Rolowana plandeka

ZA-TS_2200_profis_tronic_d0_kw_1326_d2_181106_rdax_170x127.jpg

Rolowana plandeka obsługiwana ręcznie lub zdalnie za pomocą instalacji hydraulicznej jest dostępna dla wszystkich nadstawek S i L. Blisko przylegająca bezpiecznie zamyka nadstawki i w kompaktowym zwiniętym stanie gwarantuje maksymalny otwór napełniający. Plandeka może być również łączona z przedłużeniami nadstawek S 600 i L 800.


„Rolowana plandeka jest świetna: płynnie się zamyka, chroni przed deszczem i nie przeszkadza nawet po jej otwarciu, tj. w stanie zrolowanym”
(dlz agrarmagazin – próba ciągła ZA-TS „Mistrz dalekiego wyrzutu” · 01/2016)

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.