Rozwiązanie: HeadlandControl

Przy włączonej funkcji HeadlandControl zwiększa się odległość wyrzutu i dawka rozsiewu po wewnętrznej stronie pola i punkt wyłączenia przesuwa się do wnętrza pola. Ponadto nowe sterowanie sekcjami szerokości, dostosowane do kształtu wachlarza rozsiewu, zapewnia wyłączanie sekcji szerokości z zewnątrz do wewnątrz przy wjeździe na poprzeczniak. W ten sposób można zapobiec tworzeniu stref przenawożonych i niedonawożonych na poprzeczniakach.


Z HeadlandControl

  • Dzięki HeadlandControl rozsiewacz rozsiewa na poprzeczniakach dalej w stronę pola 
  • Ciągnik może podążać po śladach opryskiwacza polowego

Rezultat: Jednolite łan na poprzeczniakach

  1. Polepszony rozdział poprzeczny na poprzeczniaku
  2. Przesunięty punkt wyłączenia
  3. Rozszerzona funkcja poprzeczniaków
  4. Wewnętrzny rozrzut z HeadlandControlPrecyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.