Rozwiązanie: HeadlandControl

Przy włączonej funkcji HeadlandControl zwiększa się odległość wyrzutu i dawka rozsiewu po wewnętrznej stronie pola i punkt wyłączenia przesuwa się do wnętrza pola. Ponadto nowe sterowanie sekcjami szerokości, dostosowane do kształtu wachlarza rozsiewu, zapewnia wyłączanie sekcji szerokości z zewnątrz do wewnątrz przy wjeździe na poprzeczniak. W ten sposób można zapobiec tworzeniu stref przenawożonych i niedonawożonych na poprzeczniakach.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.