Systemy rozsiewu granicznego AMAZONE

Grenzstreusysteme von AMAZONE (1) ZA-TS_Fendt_Hanglage_d0_kw_PA320033_d2_181128

Pełna kontrola. W każdej chwili! 

Efektywnie i precyzyjnie – nawożenie tylko tam, gdzie nawóz służy roślinom
Grenzstreusysteme von AMAZONE (1) ZA_M_Randstreuen
  1. Pełna szerokość robocza 2) Połowa szerokości roboczej
Rozsiew krawędziowy (ustawienie zorientowane na wysokość plonu)
Sąsiednie pole jest powierzchnią użytkowaną rolniczo. Tu można tolerować, że niewielka ilość nawozu zostanie przerzucona za granicę pola. Pełna żądana dawka jest rozsiewana równo do samej granicy pola.
Grenzstreusysteme von AMAZONE (2) ZA_M_Grenzstreuen
  1. Pełna szerokość robocza 2) Połowa szerokości roboczej
Rozsiew graniczny (ustawienie zorientowane na środowisko)
Jeśli pole graniczy z drogą lub ścieżką dla rowerów, to nawóz nie może wydostawać się poza granice pola. Wyrzut nawozu jest dostosowywany w połączeniu z zasuwą dozującą.
Grenzstreusysteme von AMAZONE (3)ZA_M_Grabenstreuen
  1. Pełna szerokość robocza 2) Połowa szerokości roboczej

Rozsiew przy rowach (ustawienie chroniące środowisko)
Jeżeli bezpośrednio na skraju pola znajduje się woda powierzchniowa, podczas nawożenia zgodnie z rozporządzeniem o nawożeniu należy zachować określoną odległość od zbiornika wodnego. Ponadto nadmiarowy wyrzut nawozu jest redukowany w połączeniu z zasuwą dozującą.Grenzstreusysteme von AMAZONE (4) ZA_M_Grenzstreuen mit Grenzstreuschirm
  1. Pełna szerokość robocza 2) Połowa szerokości roboczej
BorderTS w połączeniu z AutoTS
Dzięki zastosowaniu ekranu BorderTS pełna żądana dawka jest aplikowana również na granicy pola, jednak bez rozsiewania poza tą granicą. W połączeniu z AutoTS obszar między pierwszą ścieżką technologiczną a granicą pola jest nawożony z żądaną dawką. Odbywa się niezwykle precyzyjne nawożenie aż do granicy pola.
Rozsiew zagonowy z obustronnym ekranem rozsiewu zagonowego
Do rozsiewu zagonowego w kulturach specjalnych AMAZONE oferuje ekran rozsiewu zagonowego po lewej i prawej stronie od toru jazdy. Strefa za rozsiewaczem jest wolna od nawozu. Obsługa ekranu rozsiewu zagonowego odbywa się hydraulicznie z siedzenia operatora.

Beetstreuschirm_d0_cw_4876_d1_160512_33proz

Illu_Grenz-_Graben-_Rand-_Beetstreuen_002_d0_20220928
  1. Pełna szerokość robocza 2) Połowa szerokości roboczej


Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.