ZA-V Control i ZA-V Profis Control

ZA-V Control und ZA-V Profis Control (1) AMASPREAD_d1_181115

ZA-V Control standardowo wyposażono w specyficzny dla maszyny komputer obsługowy AmaSpread+.

Wszystkie ważne funkcje mogą być sterowane przez podświetlone przyciski funkcyjne. Przyciski funkcyjne oraz jasny 5,7 calowy wyświetlacz z dużymi symbolami i cyframi pokazuje wszystkie funkcje wyraźnie i przejrzyście. Prosta struktura obsługi i prowadzenie w menu AmaSpread+ zapewniają wysoki komfort obsługi.

AmaSpread+ może włączać do 3 sekcji szerokości po lewej i prawej stronie. Bezpośrednio w terminalu można zapisać w pamięci i w dowolnym momencie wywołać kompletne ustawienia dla 20 nawozów. W celu dokumentacji obrobionej powierzchni, zużytej ilości nawozu i czasu pracy AmaSpread+ dysponuje poza tym systemem zarządzania obejmującym do 99 zadań.

Wszystkie ZA-V Control seryjnie posiadają komputer AmaSpread+ a jako Profis Control regulację dawki rozsiewu zależnie od prędkości jazdy w połączeniu z nowoczesną 200 Hz wagą z dwoma komorami ważenia. Opcjonalnie dla ZA-V Profis Control jest dostępny także czujnik nachylenia, który przy pracy na zboczach zawsze podaje precyzyjne wyniki ważenia.

ZA-V Control jest wspomagany także przez opcjonalne czujniki stanu napełnienia, które przy osiągnięciu wcześniej określonego stanu napełnienia pokazują w terminalu informacje dla lewej i prawej strony zbiornika nawozu.

Limiter V+ także można obsługiwać przez AmaSpread+. W menu nawozu można dla każdego rodzaju nawozu dokonać oddzielnych ustawień obejmujących rozsiewy krawędziowe, graniczne i rozsiewy przy rowach, które następnie będą bezpośrednio uruchamiane poszczególnymi przyciskami. W ten sposób użytkownik z mechanicznie napędzanym ZA-V ale w połączeniu z AmaSpread+, jest w stanie, zależnie od sytuacji przełączać przyciskiem, podczas jazdy rodzaj pracy między rozsiewem normalnym, krawędziowym, granicznym lub rozsiewem przy rowach. 

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.