ZA-V Profis Control – z dostosowanym do konkretnej maszyny komputerem obsługowym AmaSpread 2

ZA-V Profis Control (1) AmaSpread2_d0_kw_P7143097_d1_230206_CMS

Nowoczesny design z intuicyjną obsługą 
AmaSpread 2 firmy AMAZONE to intuicyjnie obsługiwany komputer do rozsiewacza z wagą ZA-V Profis Control. Prosta struktura menu w połączeniu z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 4,3 cala i podwyższonym kontraście gwarantuje wysoki komfort obsługi. Wszystkie ważne funkcje związane z dozowaniem i rozsiewaniem nawozów na granicy pola można wywołać bezpośrednio, naciskając podświetlony, wygodny w obsłudze przycisk. Dzięki temu obsługa jedną ręką podczas rozsiewania nawozów nie stanowi żadnego problemu.

Można zapisać specjalne ustawienia dla dziesięciu różnych typów nawozów i korzystać z nich w dowolnym momencie. Ponadto rejestrowane są dane na temat rozsianej ilości, obrobionej powierzchni oraz czasu pracy, co ułatwia prowadzenie dokumentacji przez użytkownika.

Oprócz regulacji aplikacji nawozów w zależności od prędkości roboczej , komputer AmaSpread 2 pozwala między innymi na przełączanie pomiędzy maks. sześcioma sekcjami szerokości i korzystanie z funkcji ważenia Profis. Ponadto dzięki szybkiemu dostosowaniu dawki nawozu można błyskawicznie reagować na warunki panujące na polu. Terminal dzięki technice ważenia 200 Hz umożliwia także dokładną regulację dawki rozsiewu. 

Przy zastosowaniu systemu rozsiewu granicznego Limiter V+ użytkownik może w zależności od sytuacji wybierać pomiędzy rozsiewem krawędziowym, granicznym i przy rowach, nie opuszczając przy tym kabiny ciągnika. Opcjonalne czujniki stanu napełnienia ostrzegają poprzez AmaSpread 2 o niskim stanie nawozu. Możliwości komputera obsługowego uzupełniają funkcje sterowania oświetleniem roboczym.


Zalety

  • Aplikacja nawozów w zależności od prędkości roboczej 
  • Integracja funkcji ważenia dla dokładnej regulacji dawki 
  • Wygodna obsługa elektryczna i dopasowanie dawki rozsiewu z kabiny ciągnika 
  • Przełączanie do sześciu sekcji szerokości 
  • Automatyczne pozycjonowanie Limitera w połączeniu z redukcją dawki przy rozsiewie krawędziowym, granicznym i przy rowie 
  • Prosta obsługa bez skomplikowanego menu


Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.