ZA-V Profis Hydro

ZA-V Profis Hydro

Napędzany hydraulicznie rozsiewacz ISOBUS

Ofertę ZA-V dopełnia napędzany hydraulicznie model ZA-V Hydro. Technika ważenia „Profis” oraz komunikacja ISOBUS są standardowym wyposażeniem ZA-V Hydro.

Hydrauliczny napęd tarcz rozsiewających umożliwia obustronny rozsiew krawędziowy, graniczny i przy rowach. Przełączenia pomiędzy poszczególnymi funkcjami dokonuje się podczas jazdy. Jeśli dla dokładnego rozsiewu nie pasuje ustawiona liczba obrotów, to można ją dopasować przez terminal również podczas jazdy. Te zmiany będą następnie zapamiętane przez terminal dla każdej z sytuacji granicznych.

Poza rozsiewem chroniącym nawóz, łatwo przełączanym i regulowanym rozsiewem przy granicach pola, dodatkową zaletą rozsiewacza ZA-V Hydro jest praca całkowicie niezależnie od prędkości obrotowej silnika ciągnika. Oszczędza paliwo.

Dla rozsiewu na wyjazdach i klinach pola ZA-V Hydro można sterować w trybie automatyki za pomocą AMAZONE Section Control-Software GPS-Switch z wykorzystaniem 16 sekcji szerokości, a w trybie ręcznym 8 sekcji szerokości.

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.