ZA-V Tronic i ZA-V Profis Tronic

ZA-V Tronic und ZA-V Profis Tronic (1) ZA-V_DSC_0426_d1_181214

Napędzany mechanicznie rozsiewacz ISOBUS

Napędzany mechanicznie rozsiewacz ZA-V Tronic posiada standardowo ISOBUS oraz 8-krotne włączanie sekcji szerokości za pomocą dostosowania ilościowego.

Ze względu na mechanizm rozsiewający ZA-V z wolnym od efektu ilościowego otworem wylotowym i stabilnym, trójkątnym obrazem rozsiewu można osiągać bardzo dobre wyniki przy rozsiewie na klinach pola i wyjazdach, korzystając z włączania sekcji szerokości opartego o dopasowanie dawki rozsiewu. Dzięki otworowi wylotowemu bez efektu ilościowego rozsiewacza ZA-V rozdział poprzeczny nawozu pozostaje stały przy zmieniającej się ilości rozsiewu.

Jako Profis Tronic rozsiewacz posiada aplikację nawozów w zależności od prędkości jazdy i najnowocześniejszą technikę ważenia 200 Hz z dwiema komorami ważenia. Opcjonalnie do ZA-V Profis Tronic dostępny jest także czujnik nachylenia, który dostarcza zawsze precyzyjny wynik ważenia także na zboczach.

W celu zapewnienia komfortu podczas rozsiewu krawędziowego, granicznego i przy rowach Limiter V+ można obsługiwać za pomocą każdego terminalu ISOBUS.

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.