ZA-V z hydrauliczną obsługą zasuw

ZA-V mit hydraulischer Schieberbetätigung (1) 2-3_Wegeeinheit_d2_111004

Dzięki wyposażeniu w hydrauliczną obsługę zasuw AMAZONE oferuje prostą możliwość bezpośredniej obsługi zasuw za pomocą dwóch hydraulicznych gniazd ciągnika o podwójnych funkcjach. Tak jak wszystkie typy produktów ZA-V także ten wariant jest wyposażony w precyzyjny mechanizm rozsiewający dla szerokości roboczych od 10 do 36 m oraz w system SBS. Jest on oferowany ze zbiornikami o pojemności od 1400 do 4200 l.

Dźwigniami regulacyjnymi po lewej i prawej stronie można ustawiać kompletne konsole zasuw poniżej otworów wylotowych. Dodatkowa dźwignia zaciskająca ustala pozycję konsoli zasuw. Wyjątkowość przy tego rodzaju hydraulicznym ustawianiu zasuw polega na tym, że siłownik hydrauliczny dla uruchamiania zasuw zawsze kompletnie je zamyka lub otwiera. Pozycja dźwigni regulacyjnej służy jedynie do zablokowania konsoli zasuw a nie jako ogranicznik zasuw i tym samym nie znajduje się pod ciśnieniem. Eliminuje to niezamierzone otwieranie zasuw względnie przeregulowanie dawki rozsiewu.


Zalety hydraulicznej obsługi zasuw:

  • Terminal obsługowy nie jest wymagany
  • Niezależna hydrauliczna obsługa zasuw za pomocą dwóch gniazd o podwójnych funkcjach
  • Alternatywnie także z prostym 3-drożnym rozdzielaczem

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.