ZA-X Easy ze specjalnie dostosowanym do maszyny komputerem obsługowym EasySet 2

ZA-X Easy (1) EasySet2_d0_gw_Q7141985_d1_210720

Komfortowe elektryczne ustawianie i sterowanie

Komputer obsługowy EasySet 2 oferuje możliwość automatycznej regulacji dawki przy zmiennej prędkości roboczej. W tym przypadku wielkość otworów wylotowych jest regulowana przez automatyczne ustawienie pozycji zasuw i dawka rozsiewu pozostaje zawsze taka sama. Potrzebne jest tylko złącze elektryczne 12 V dla zasilania komputera obsługowego. Aby określić lub przekazywać sygnał prędkości jazdy, użytkownik ma możliwość użycia czujnika X (zliczającego impulsy), kabla sygnałowego (przekazującego prędkość ciągnika) lub anteny GPS.

EasySet 2 w połączeniu z elektrycznym sterowaniem zasuw ma tę zaletę, że pozwala regulować dawkę w małych zakresach. Żądaną ilość rozsiewu wprowadza się do komputera obsługowego z dokładnością do kilograma i można ją wygodnie zwiększać lub zmniejszać z kabiny podczas pracy po obu stronach lub po jednej stronie . Dotyczy to również rozsiewu krawędziowego, granicznego i przy rowach.

Sterowanie maszyną uzupełnia funkcja półautomatycznej kalibracji dawki i opróżniania z resztek nawozu.


Zalety:

  • Opcja aplikacji nawozów w zależności od prędkości jazdy 
  • Wygodna obsługa elektryczna i dopasowanie ilości rozsiewu z kabiny ciągnika 
  • Prosty komputer obsługowy bez menu, tylko z bezpośrednimi przyciskami funkcyjnymi 
  • Zintegrowany licznik hektarów z ogólnym licznikiem areału 
  • Zdalnie sterowana redukcja dawki przy rozsiewie krawędziowym, granicznym i przy rowie z użyciem Limitera


Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.