Centaya-C Super

Großes Einsatzspektrum (1) Centaya3000-C-Super_d0_kw_P2280773_d1_220307_2

Szeroki zakres zastosowań

Nowy siewnik Centaya-C Super jest wyposażony w dwukomorowy zbiornik, umożliwia obecnie wysiew oprócz rośliny głównej także roślin towarzyszących i podsiewów, co jest bardzo korzystne z punktu widzenia zwalczania chwastów oraz zwiększenia kontroli erozji i bioróżnorodności. Ponadto jednoczesne stosowanie nawozów jest skutecznym rozwiązaniem, które prowadzi do szybkiego rozwoju młodych roślin i wysokich wschodów.

Dla rolnika i firmy usługowej ta technika siewu oznacza różne metody uprawy gleby oraz dużą elastyczność w doborze materiału siewnego i nawozów.

Więcej informacji + Mniej informacji -
Geteilter Behälter (1) Centaya3000-C-Super_d0_kw_DJI_0024_d1_221018

Dzielony zbiornik

Dzięki dużemu zbiornikowi 2-komorowemu o pojemności 2000 l Centaya-C Super jest wyjątkowo wydajna. Podział zbiornika może być wykonany indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta w stosunku 60:40 lub 70:30.

Więcej informacji + Mniej informacji -
Präzise Dosierung (1) Centaya3000-C-Super_d0_kw_P2280765_d1_220812

Precyzyjne dozowanie

W sterowanym systemem ISOBUS siewniku Centaya-C Super różne materiały są dozowane oddzielnie i precyzyjnie za pomocą bezstopniowo regulowanych dozowników elektrycznych w dawkach wysiewu 0,5 – 400 kg/ha. Przy rozstawie rzędów 12,5 i 15 cm Centaya-C Super osiąga prędkość roboczą do 12 km/h.

Więcej informacji + Mniej informacji -
Bis zu drei verschiedene Abgabepunkte (1) Centaya3000-C-Super_d0_kw_P2280788_d1_220809

Maksymalnie trzy różne punkty podawania

W połączeniu z redlicą dwutalerzową TwinTeC możliwe jest podawanie dwóch różnych nasion lub nasion i nawozu metodą Double-Shoot w dwóch różnych punktach. W procesie tym pierwsze medium jest osadzane w glebie przez redlicę TwinTeC, a drugie medium transportowane jest przez oddzielny odcinek do dodatkowego wylotu na redlicy TwinTeC i umieszczane w glebie przed rolką ograniczającą głębokość. Dzięki temu rozdzielnemu rozmieszczeniu nawóz może być przykładowo używany w bardziej ukierunkowany sposób, aby zapewnić pełne zasilanie rośliny. 

Redlica RoTeC pro o średnicy 400 mm umożliwia stosowanie dwóch mediów metodą Single-Shoot. W tym przypadku indywidualnie dozowane media są podawane razem przez ten sam odcinek transportowy do redlicy jednotalerzowej. Na przykład, niewielką ilość nawozu można umieścić bezpośrednio z ziarnem.

W celu jednoczesnego siewu poplonów lub nasion drobnych można zastosować Centaya-C Super z siewnikiem do poplonów GreenDrill 200. Dzięki takiej kombinacji trzeci materiał może być rozdzielany przez talerze odbojowe na powierzchni gleby. Nasiona są podawane bezpośrednio z 200-litrowego zbiornika do talerzy odbojowych za siewnikiem.

Więcej informacji + Mniej informacji -

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.