ContourFrame

ContourFrame (1) Catros-plus-8003-2TX-Super_Case_d0_kw_iDJI_0023_d1_161118

Do Catrosa+-2TX i Catrosa+ 12003-2TS


Optymalne dopasowanie do gleby
Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa Catros+-2TX oraz Catros+ 12003-2TS dzielą się na różne segmenty, dzięki czemu każdy z nich gwarantuje równomierną głębokość roboczą, która jest utrzymywana również podczas pracy na zboczach i pochyłościach. Typy Catros+-2TX posiadają segmenty zewnętrzne i zawsze jeden segment środkowy. Catros+ 12003-2TS ma segmenty zewnętrzne i segmenty środkowe. W tylnym obszarze maszyny ma miejsce kopiowanie głębokości segmentu co do zasady za pomocą wałów. W obszarze przednim w Catros+-2TX segmenty zewnętrzne są podparte na kołach podporowych, a segment środkowy na zaczepie. W Catros+ 12003-2TS wszystkie segmenty są podparte z przodu za pomocą koła podporowego.

Dzięki skróceniu odstępu między kołami podporowymi, a wałem możliwe jest bardzo dobre dopasowanie do konturów na wzniesieniach i zagłębieniach.


Perfekcyjna jakość pracy
Ponieważ zarówno masa podwozia środkowego Catros+-2TX, jak i masa podwozia tylnego Catros+-2TS spoczywają podczas pracy kompletnie na talerzach, to zapewnione jest dobre zagłębiania talerzy w glebę nawet w najbardziej twardych warunkach.


Spokojniejsza i bardziej równomierna praca
Segmenty w pracy są wstępnie naprężone poprzez amortyzator hydrauliczny. Takie hydrauliczne naprężenie pozwala na indywidualne dopasowanie każdego z segmentów do nierówności pola zarówno w górę jak i w dół. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała rama maszyny optymalnie dostosowuje się do konturów terenu. Umożliwia to równy obraz pracy na całej szerokości roboczej. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu także w trudnych warunkach pracy możliwy jest spokojny bieg gwarantujący równomierną jakość pracy.


Zalety ContourFrame

  • Jednolity obraz pracy dzięki indywidualnemu kopiowaniu podłoża poszczególnych segmentów w górę i w dół
  • Dobre właściwości penetracji nawet w trudnych warunkach, dzięki dociążeniu talerzy przez podwozie
  • Zaczepiane kompaktowe brony talerzowe Catros-2TX są opcjonalnie dostępne także bez funkcji ContourFrame


ContourFrame (3) CountorFrame
Dzięki ContourFrame kompaktowa brona talerzowa optymalnie dopasowuje się do konturów gleby nawet w pofałdowanym terenie


Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.