ContourFrame

ContourFrame (1) Catros-plus-8003-2TX-Super_Case_d0_kw_iDJI_0023_d1_161118

Do Catrosa+-2TX i Catrosa+ 12003-2TS


Optymalne dopasowanie do gleby
Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa Catros+-2TX oraz Catros+ 12003-2TS dzielą się na różne segmenty, dzięki czemu każdy z nich gwarantuje równomierną głębokość roboczą, która jest utrzymywana również podczas pracy na zboczach i pochyłościach. Typy Catros+-2TX posiadają segmenty zewnętrzne i zawsze jeden segment środkowy. Catros+ 12003-2TS ma segmenty zewnętrzne i segmenty środkowe. W tylnym obszarze maszyny ma miejsce kopiowanie głębokości segmentu co do zasady za pomocą wałów uprawowych. W obszarze przednim w Catros+-2TX segmenty zewnętrzne są podparte na kołach podporowych, a segment środkowy na zaczepie. W Catros+ 12003-2TS wszystkie segmenty są podparte z przodu za pomocą koła podporowego.

Dzięki skróceniu odstępu między kołami podporowymi, a wałem możliwe jest bardzo dobre dopasowanie konturów na wzniesieniach i zagłębieniach.


Perfekcyjna jakość pracy
Ponieważ zarówno masa podwozia środkowego Catros+-2TX, jak i masa podwozia tylnego Catros+-2TS spoczywają podczas pracy kompletnie na talerzach, to zapewnione jest dobre zagłębiania talerzy w glebę nawet w najbardziej twardych warunkach.


Spokojniejsza i bardziej równomierna praca
Segmenty w pracy są wstępnie naprężone poprzez amortyzator hydrauliczny. Takie hydrauliczne naprężenie pozwala na indywidualne dopasowanie każdego z segmentów do nierówności pola zarówno w górę jak i w dół. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała rama maszyny optymalnie dostosowuje się do konturów terenu. Umożliwia równy obraz pracy na całej szerokości roboczej. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu także w trudnych warunkach pracy możliwy jest spokojny bieg gwarantujący równomierną jakość roboczą.


Zalety ContourFrame

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.