AmaTron Twin_Logo
Logo: Aplikacja AmaTron Twin

Aplikacja zapewniająca bardziej komfortowy widok pola dzięki integracji z tabletem.

Obecnie wiele funkcji jest sterowanych za pomocą terminalu obsługowego. Poza samą obsługą maszyny istnieją również dodatkowe zastosowania, jak np. automatyczne przełączanie sekcji szerokości GPS-Switch lub optyczny system jazdy równoległej GPS-Track. Użytkownicy, którzy wcześniej korzystali z terminala w kabinie, często musieli przełączać się pomiędzy różnymi interfejsami użytkownika na terminalach. W ten sposób można przechodzić między np. menu roboczym, zarządzaniem zadaniami lub widokiem mapy. Aby nie wprowadzać zmian zbyt często podczas pracy, AmaTron 4 oferuje w standardzie widok MiniView, w którym najważniejsze informacje o maszynie są wyraźnie wyświetlane również na dole ekranu w widoku map. Widok MiniView można wyświetlać lub ukrywać w zależności od potrzeb.

„Dla operatorów, którzy nadal chcą widzieć obie aplikacje na dwóch ekranach, firma AMAZONE oferuje z aplikacją AmaTron Twin rozszerzenie wyświetlacza dla terminala ISOBUS AmaTron 4”.

Kierowca może korzystać z aplikacji w celu wygodnego wyświetlania widoku pola na urządzeniu mobilnym. Podczas gdy istotną dla bezpieczeństwa obsługą maszyny kieruje AmaTron 4, funkcje GPS można obsługiwać równolegle za pomocą aplikacji AmaTron Twin.

Aby z tego skorzystać, wystarczy podłączyć tablet do terminala obsługowego AmaTron 4 przez WLAN. W tym celu terminal powinien być wyposażony w AmaTron Connect. Poza widokiem mapy możliwe jest również tworzenie granic pola, śladów przejazdu, wirtualnego poprzeczniaka i punktów orientacyjnych. Mobilny terminal wyświetla również przetwarzanie map aplikacyjnych i zastosowanie przełączania sekcji szerokości. Maszyna jest wyraźnie wyświetlana na tablecie jako model 3D. 8-calowy wyświetlacz AmaTron 4 można w całości wykorzystać do obsługi maszyny i sprawdzania jej danych. Dzięki aplikacji AmaTron Twin kierowca zawsze ma przegląd wszystkich aplikacji na swoim terminalu.

>> Polityka prywatności

>> Warunki użytkowania

itunes-logo

qrcode_AmaTron-Twin (1)