Niezawodne napełnianie z maksymalną wydajnością

UF02_Einspuehlbehaelter_rdax_142x300.jpg

Rozwadniacz o pojemności 60 l umieszczono bezpośrednio pod osprzętem obsługowym. Niespotykana wydajność zasysania 150 l/min zapewnia szybkie, niezawodne napełnianie, jak i precyzyjne opróżnianie. Aby skutecznie rozpuścić preparaty w postaci proszku czy granulatu, w pobliżu otworu odpływowego znajduje się dodatkowa dysza mieszająca, która eliminuje zapychanie się odpływu. Ta dodatkowa dysza jest regulowana bezstopniowo i można ją używać jednocześnie z wysokowydajnym przewodem pierścieniowym o bezstopniowej regulacji jego wydajności.

Woda może być doprowadzana do rozwadniacza za pośrednictwem regulowanego bezstopniowo zaworu 3-drożnego!

Dyszę do mycia kanistrów aktywuje się poprzez wciśnięcie kanistra lub miarki. U góry dyszy do mycia opakowań znajduje się dodatkowo mały zaczep, który po jego aktywacji przez naciśnięcie pozwala efektywnie myć szyjki opakowań po środkach.

Detale, takie jak uchwyt na naczynie pomiarowe czy możliwość przytwierdzenia kanistra po wewnętrznej stronie pyło- i wodoszczelnej pokrywy w celu dokładnego opróżnienia całej zawartości, decydują o wyjątkowo wysokim komforcie pracy. Gdy rozwadniacz jest zamknięty, można umyć jego wnętrze wykorzystując dysze do mycia opakowań. Po prawej stronie rozwadniacza znajduje się seryjny pistolet.


„W rozwadniaczu pomyślano o wszystkim: nawet o wygodnym suszeniu kanistrów.“
(recenzja „agrarheute” – UF 2002 z FT 1001 · 03/2018)


„Rozwadniacz o pojemności 60 l to dobre rozwiązanie. Mogliśmy się o tym przekonać, rozwadniając siarczan magnezu.”
(recenzja „agrarheute” – UF 2002 z FT 1001 · 03/2018)