sdfsfsdfsdfsdf

sdfsdfsdfsdf

Wszystko

220210407_WPT

Wpływ rozsiewu granicznego na plon

Prawdopodobnie niewielu rolników kiedykolwiek zastanawiało się nad tym, jaki wpływ na ostateczny wynik finansowy danej uprawy ma jakość rozsiewu granicznego. Amazone przeprowadziło w tym zakresie własne testy i właśnie upubliczniło wyniki, które zaskakują.

Modele UF 1302 i 1002

Szersza paleta ulepszonych maszyn – Modele UF 1302 i 1002

Modele UF 1302 i 1002 rozszerzają ofertę zawieszanych opryskiwaczy Amazone o mniejsze pojemności. Wprowadzono także kilka interesujących detali, które wpływają na obsługę.

0820-profi-twinapp-de

AmaTron Twin-App

Bliźniaczy ekran
Mnogość funkcji wyświetlanych na terminalu ISOBUS sprawia, że często przydaje się dla nich drugi ekran. Z pomocą przychodzi aplikacja Amazone AmaTron Twin-App, która na tablecie wyświetli to, co nie zmieści się na ekranie terminalu.

Terminal ISOBUS Amazone AmaTron 4 (1)

Terminal ISOBUS Amazone AmaTron 4

Zupełnie jak tablet
AmaTron 4 to nowy terminal Amazone, który zyskał dodatkowe funkcje. Korzystaliśmy z niego podczas testowania opryskiwacza UX 4201 Super (profi 3/2020). Oto nasze wrażenia…

Catros_XL_6003-2TS

Amazone Catros XL 6003–2TS profi

Brona Catros XL rozszerza ofertę Amazone w zakresie bron kompaktowych. Sprzęt produkowany jest w Lipsku. Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne związane z regulacją głębokości, jest dużo miejsca do pracy z dużą ilością resztek organicznych.

UX Super

Opryskiwacz Amazone z automatyką pracy belki

Pierwszy polski użytkownik przyczepianego opryskiwacza Amazone serii UX Super wykonał nim zabiegi na ponad 1300 ha i ma już wyrobioną opinię na temat tej maszyny. Docenia przede wszystkim automatykę pracy belki roboczej i możliwość krokowego składania jej segmentów, co pozwala swobodnie omijać słupy.

UX Super

Amazone UX 4201 Super

W poprzedniej wersji opryskiwaczy Amazone UX brakowało jedynie... uchwytu do recznika. Ale dosyc anegdot, przejdzmy do konkretów, bo w nowym UX 4201 poprawiono wszelkie niedociagniecia. Poza tym konstrukcja maszyny wskazuje to, co aktualnie jest istotne w ochronie roslin. Oto oprysk na poziomie Ligi Mistrzów. Cena opryskiwacza jest równiez z najwyzszej półki.