SmartCenter z pakietem Comfort – Obsługa prosta jak nigdy!

7-Wege-Druckhahn (1) UF2002_FT_Fendt_d0_kw_3830_d2_190917

Pakiet komfortowy zawiera również standardowo TwinTerminal 3.0. Dodatkowo możliwe jest automatyczne zatrzymanie napełniania przy napełnianiu przez ssanie. Opcjonalnie oferowane jest również automatyczne zatrzymanie napełniania ciśnieniowego. Podczas aplikacji, intensywność mieszania jest automatycznie regulowana w zależności od stanu napełnienia zbiornika głównego. Wraz z obniżaniem się poziomu cieczy w zbiorniku automatycznie zmniejsza się wydajność mieszania, aż do całkowitego wyłączenia. Dzięki temu mieszanie małych ilości cieczy nie powoduje spieniania. Automatyczna regulacja pracy mieszadła oferuje również jego autodynamiczne sterowanie. Oznacza to, że w przypadku zapotrzebowania na większą dawkę oprysku na belce polowej, zredukowana zostanie moc mieszadła. Gdy rozpylacze zostaną ponownie zamknięte na poprzeczniaku, mieszadło automatycznie się otwiera.

Po pracy Comfort-Paket umożliwia automatyczne mycie wnętrza zbiornika, obsługiwane w pełni z kabiny ciągnika. 

Inne funkcje takie jak mycie belki polowej, intensywne mycie zbiornika albo zdefiniowane rozcieńczenie do mającego nastąpić później dotankowania na polu, również zawiera Comfort-Paket.


„Widoczny jest nowy 7-drożny zawór ciśnieniowy, który obsługuje wszystkie funkcje. Błędny w obsłudze stają się tym samym niemal niemożliwe.”
(”agrarheute” – recenzja UF 2002 z FT 1001 · 03/2018)