Technologia koszenia

Do pielęgnacji terenów zielonych i łąk AMAZONE oferuje kosiarki zawieszane HorseHopper i Grashopper oraz samojezdne kosiarki Profihopper 1250 SmartLine iDrive a napędem tylnym oraz 4WDi z napędem na wszystkie koła, jak również uniwersalną wysokowydajną kosiarkę Profihopper 1500 SmartLine. Maszyny te wydajnie koszą, napowietrzają, rozdrabniają i pobierają ścięte rośliny, koński nawóz oraz odpady na terenach publicznych, sportowych oraz w stadninach koni.

Służby zimowe

AMAZONE oferuje dla służb zimowych rozsiewacz zawieszany EKS-S przeznaczony dla mniejszych pojazdów nośnych, o rozmiarach zbiornika od 150 do 370 l oraz do E+S 01 do profesjonalnego zastosowania na większych pojazdach o pojemności od 300 do 1100 l. Dla budownictwa drogowego AMAZONE oferuje ZA-XS H do montażu na walcach drogowych, które przy wałowaniu jednocześnie posypują świeżo asfaltowaną jezdnię drobnym żwirem.

Budownictwo drogowe

Dla budownictwa drogowego AMAZONE oferuje ZA-XS H do montażu na walcach drogowych, które przy wałowaniu jednocześnie posypują świeżo asfaltowaną jezdnię drobnym żwirem.