Profihopper SmartLine – szybki, zwrotny, mocny

Podstawowe zalety:

 • Szerokość robocza: 1,25 m w Profihopper 1250 i 1,50 m w Profihopper 1500
 • Uniwersalne zastosowanie przez cały rok:
  - wiosna – wertykulacja
  - lato – koszenie
  - jesień – zbieranie liści
 • Przedni zespół koszący ze zintegrowanym systemem zbierania i transportu PowerCompactor składającym się ze wzdłużnego i poprzecznego przenośnika ślimakowego.
 • Kompaktowa budowa, zwrotność i szybkość w każdym terenie. Precyzyjna praca w narożnikach bez konieczności wcześniejszego przejeżdżania po koszonym materiale.
 • Układ kierowniczy z zerowym promieniem skrętu powoduje, że koszenie wokół przeszkód lub zawracanie wymaga minimalnego manewrowania.
 • Bęben koszący SmartCut z mocowaniem nożyków w kształcie litery V, zapewniający ulepszoną wydajność cięcia i zbierania oraz niższy poziom hałasu. Koszenie w każdych warunkach pogodowych, nawet gdy trawa jest mokra. Zrób co masz zrobić z samego rana!
 • Beznarzędziowa wymiana noży – szybko i łatwo!
 • Mniej czasochłonnego opróżniania: Dzięki koncepcji zagęszczania Power Compactor ponad 1000 litrów niezagęszczonego pokosu mieści się w 730-litrowym zbiorniku Profihopper 1250, a ponad 1600 litrów w 1100-litrowym zbiorniku Profihopper 1500.
 • Ślimakowy system transportowy PowerCompactor jest niezniszczalny! Zbiera bez problemu nawet blaszane puszki, końskie odchody i inne śmieci.
 • System transportu wymuszonego w PowerCompactor działa bez głośnego wentylatora, dzięki czemu jest mało pylący i cichy dla kierowców, przechodniów i mieszkańców. Zgodność z wszystkimi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
 • Wysoki wyładunek na wysokości 2,10 m w Profihopper 1250 i 2,50 m w Profihopper 1500 umożliwia sprawne opróżnianie na ciężarówki lub przyczepy – wygodny rozładunek w dowolnym miejscu.

Profihopper 1250 iDrive SmartLine

- 1,25 m szerokości roboczej
- Pojemność zbiornika 730 l (co odpowiada 1000 l skoszonego materiału)
- Napęd przednich kół z zerowym promieniem skrętu
- Napęd hydrostatyczny z regulacją mechaniczną

Profihopper 1250 4WDi SmartLine

- 1,25 m szerokości roboczej
- Pojemność zbiornika 730 l (co odpowiada 1000 l skoszonego materiału)
- Napęd na 4 koła z zerowym promieniem skrętu
- Napęd hydrostatyczny z regulacją mechaniczną

Profihopper 1500 SmartLine

- 1,50 m szerokości roboczej
- Pojemność zbiornika 1 100 l (co odpowiada 1600 l skoszonego materiału)
- Napęd na 4 koła z zerowym promieniem skrętu
- Napęd hydrostatyczny z regulacją elektroniczną

PowerCompactor: długa i niezawodna praca bez opróżniania!

PowerCompactor otwiera przed Profihopperem nową klasę wydajności.

PowerCompactor z zespołem SmartCut

- 1,25 m/1,50 m szerokości roboczej
- 72 (36 par) / 88 (44 pary) ostrych noży skrzydełkowych rozdzielonych na 4 rzędy
- Prędkość obrotowa 3400 obr./min

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1250 SmartLine

Ta kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1250 SmartLine to absolutnie niezawodne, profesjonalne urządzenie od AMAZONE. Koncepcja urządzenia Profihopper gwarantuje maksymalną wydajność przy niezwykle kompaktowej i wygodnej konstrukcji.

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1500 SmartLine

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1500 SmartLine z inteligentnym napędem na 4 koła 4WDi jest profesjonalnym urządzeniem najwyższej klasy z maksymalną wydajnością. Dzięki prędkości roboczej 10 km/h i szerokości roboczej 1,50 m możliwe są duże wydajności powierzchniowe na poziomie do 15 000 m² na godzinę.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Profihopper 1250 & 1500

Nieważne, czy trawa jest niska, czy wysoka, czy jest mokro, czy tez sucho – Profihopper poradzi sobie bez problemów z każdym zadaniem niezależnie od pory roku.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

PowerCompactor– Wydajność gwarantowana

Materiał skoszony jest bezpośrednio po zebraniu prowadzony do systemu ślimaka transportowego PowerCompactor, zagęszczany i gromadzony w zbiorniku.