Odpowiedzialne, długoterminowe postępowanie

Aby zachować dla przyszłych pokoleń  naturalną produktywność gleby, powietrza i wody nasi klienci z zakresu techniki komunalnej i rolniczej chcą gospodarować nie tylko wydajnie ale także długoterminowo. Jako producent maszyn rolniczych jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie sprzętu do "inteligentnej uprawy roślin".  Dlatego, w ramach naszego programu ACTIVE, przy udziale naukowców i praktyków weszliśmy na drogę rozwiązania tego bardzo ważnego tematu. Odnośnie zasad otwartości, przejrzystości i wiarygodności  chcemy być postrzegani jako innowcyjne przedsiębiorstwo, mocno  i świadomie zaangażowane w ochronę środowiska.  Produkujemy przecież nie tylko maszyny ale też orientujemy się na długotrwałe działanie chroniące zasoby naturalne.  Osiągniemy to jedynie wtedy wtedy, gdy będziemy postępowali ekologicznie a zarazem ekonomicznie. Dlatego też  w AMAZONE, przy kontaktach z naszymi klientami, partnerami handlowymi, dostawcami i pracownikami z całą odpwiedzialnością traktujemy zarówno finanse jak też ochronę środowiska.  Całą naszą ktywność w tej dziedzinie zebraliśmy w koncepcji  „EnviroSafe“.

Podstawy koncepcji EnviroSafe prezentują różne kierunki filozofii naszego przedsiębiorstwa. Zaliczają się do nich:
1. Środowisko i efektywność. Oznacza to oddanie do użytku produktów, usług oraz technologii wydajnych i równocześnie chroniących środowisko.
2. Bezpieczeństwo, troska o zdrowie ludzi przy wytwarzaniu, sprzedaży i użytkowaniu produktów AMAZONE.
3. Produkcja chroniąca środowisko tak, aby zachować je dla przyszłych pokoleń.
4. Zaangażowanie ekonomiczne, aby stać się częścią międzynarodowej społeczności aktywnie uczestniczącą w tej dziedzinie.
5. Bezpieczeństwo finansowe i niezależność. Wszystkie decyzje finansowe zawsze orientować na bezpieczeństwo długookresowe.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj ...