30 lat w Czechach i na Słowacji

W roku 1992, firma AMAZONE rozpoczęła działalność we wschodniej części Europy w wielkim stylu. Pierwszym etapem było rozpoczęcie współpracy z firmą Unicom na terenie Czech i Słowacji. Po podzieleniu się 
Czechosłowacji na dwa państwa, obowiązki przedstawicielstwa przejęła firma Agrotec. Kierownik produktu Jiri Kubik i Bohdan Musil zawsze wyróżniali się najwyższym poziomem lojalności. Firma Agrotec święciła w roku 2020 jubileusz 30-lecia działalności. 

W początkowym etapie, firma Agrotec zatrudniała jedynie 60 pracowników. W wyniku rozwoju do grupy firm, Agrotec zatrudnia dziś około 1000 osób. Oprócz sprzedaży maszyn rolniczych, Agrotec zajmuje się także dystrybucją samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych na terenie Czech, Słowacji i Węgier. 

Z okazji jubileuszu, firma AMAZONE przedstawiła samobieżny opryskiwacz „Black Pantera”. Model ten stał się sensacją na targach Agritechnica w roku 2019. Ten niezwykły egzemplarz pozostał w Czechach i został sprzedany jako setna sztuka modelu Pantera na czeskim rynku. AMAZONE gratuluje dyrektorowi Martinowi Rada uzyskiwania niezwykle wysokich wyników w pracy i życzy jemu oraz całemu zespołowi dalszych sukcesów i udanego rozwoju. 

30_Jahre_Agrotech_LO-opt__
Od lewej do prawej: Josef Hirtler, Martin Rada i Andreas Hemeyer
Agrotec---now_LO-opt__
Prawdziwy powód do radości: 30 lat w Czechach i na Słowacji