Najważniejsze wydarzenia

Diamentowa rocznica Malu i Klausa Dreyera 

Bild014_sw_LO-opt__
Malu i Klaus Dreyer poznali się na wystawie mechanizacji rolnictwa we Wiedniu. Malu Bruckmüller zwiedzała wystawę w towarzystwie Eberharda Ruth, młodego dyrektora firmy Weissgerber z Marbachu nad Dunajem. Firma Weissgerber uczestniczyła w wystawie będąc reprezentantem AMAZONEN-WERKE na terenie Austrii.  Klaus Dreyer i Eberhard Ruth znali się już od długiego czasu. Eberhard Ruth przedstawił Malu Klausowi Dreyerowi. Spotkanie to było klasycznym przypadkiem miłości od pierwszego wejrzenia. Niewątpliwą przyczyną była wiedeńska klasa Malu.

W tym czasie mieszkała ona wraz z rodzicami we Wiedniu i studiowała języki obce. Znajomość rozwinęła się w trakcie wspólnych, wiedeńskich spotkań. Wymiana listów (a poczta elektroniczna wtedy jeszcze nie istniała) po powrocie Klausa do Gaste pogłębiła relację. W tamtych czasach koszty rozmów telefonicznych były wysokie, nie wspominając nawet o braku telefonów komórkowych i poczty elektronicznej.

Malu_und_Klaus_Dreyer_P1060694_20120320_ret_ly_01_LO-opt__
Malu i Klaus Dreyer świętują złotą rocznicę ślubu w 2012 roku

15 marca 1962 Klaus Dreyer poprowadził swą narzeczoną do ołtarza w wiedeńskim kościele Gustawa-Adolfa. Małżeństwo zaowocowało trójką dzieci. Syn Christian prowadzi prężne, rodzinne przedsiębiorstwo wraz ze starszym kuzynem, dr Justusem Dreyerem. 

Ślub Klausa Dreyera i Malu miał miejsce przed sześćdziesięciu laty. W związku z 60 rocznicą pożycia małżeńskiego składamy życzenia wszystkiego najlepszego oraz zdrowia i błogosławieństwa Bożego.