Nowe czasy wymagają zastosowania nowych koncepcji

NEU-VKF-Team_bearb_ret_ly_01_LO-opt__

Wystawy polowe i imprezy targowe były w czasach pandemii organizowane tylko sporadycznie. Nasz 16-osobowy zespół wsparcia sprzedaży koncentruje się na współpracy z oddziałami AMAZONE w Rendsburgu, Gottin, Gablingen i Kottenheim oraz z naszymi . Naszym wspólnym celem jest organizowanie profesjonalnych prezentacji u klientów końcowych. 

Staramy się zapoznać klientów z naszymi innowacyjnymi i zapewniającymi wysoką wydajność pracy produktami. Ich praktyczne zastosowanie stanowi realną wartość dodaną. 

Trudny teren, głębokie koleiny czy ekstremalne warunki pogodowe to nasz chleb powszedni praktycznej eksploatacji. Skuteczność prezentacji może być uzyskana wyłącznie pod warunkiem pełnego profesjonalizmu i perfekcyjnego przebiegu. Naszym celem jest przygotowanie sprzedaży poprzez przekonujące i bezpośrednie zaprezentowanie u klienta zalet naszej oferty.

W roku 2021 szczególną uwagę poświęcaliśmy zapoznaniu klientów z takimi urządzeniami, jak nasz nowy model siewnika punktowego Precea, polowe opryskiwacze zaczepiane UX 01 oraz agregat uprawowo-siewny Avant 02. Większość wyjazdów była organizowana na szczeblu regionalnym i ze wsparciem naszych oddziałów. W przypadku agregatu siewnego Avant 6002 z przednim zbiornikiem FTender do siewu jesiennego przejechaliśmy około 3 000 km prezentując produkt w wielu regionach. Dodatkowo, w zimowych miesiącach zapoznajemy naszych partnerów handlowych z naszą nową, cyfrową koncepcją szkoleniową, przekazujemy nasze doświadczenia praktyczne. Z entuzjazmem czekamy na wyjazd w teren.