Technika firmy AMAZONE zastosowana w firmie Agrarservice Kerkering

20220316_162321_bearb_ret_ly_02_LO-opt__
Theo Kerkering z synem Stefanem

Firma usługowa Agrarservice Kerkering z siedzibą w Rosendahl-Holtwick niedaleko Munster jest naszym szczególnym partnerem. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Theo Kerkeringa w roku 1975 i działało do roku 2004 także pod kierownictwem żony Theo - Anni. W październiku 2004 do kierownictwa firmy dołączył także ich syn - Stefan. Oferta usługowa przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie operacje agrotechniczne stosowane w pracach polowych i żniwnych. Sześciu etatowych pracowników wspomaganych przez pomocników sezonowych zajmuje się realizacją usług rolniczych z zastosowaniem dziesięciu ciągników, dziewięciu kombajnów i czterech sieczkarni do kukurydzy.

43_Kerkering-Ausschnitt_ret_ly_01_LO-opt__
Siedziba przedsiębiorstwa usługowego Kerkering w Rosendahl-Holtwicku.
Od samego początku działalności wykorzystywane są maszyny z bogatej oferty firmy AMAZONE: rozsiewacze nawozów, siewniki połączone z kultywatorami wirnikowymi oraz siewniki punktowe. Od wiosny 2021 stosowana dotychczas do siewu kukurydzy maszyna EDX została zastąpiona przez siewnik punktowy Precea 6000-2FCC. Wprowadzenie maszyny do eksploatacji zostało uznane przez Theo i Stefana Kerkeringów za tak duży sukces, że już następnej wiosny zamówili oni drugą, identyczną maszynę.

Obsługą firmy Agrarservice Kerkering zajmuje się nasz współpracownik Jan-Heiner Kampmeyer. Życzymy rodzinie Kerkering szczęścia i dalszych sukcesów oraz udanej eksploatacji maszyn AMAZONE.