Nowości

Profesjonalne rolnictwo i technika maszyn rolniczych stoją dziś przed ogromnymi wyzwaniami. Z jednej strony rolnictwo musi wytwarzać żywność wysokiej jakości, aby wyżywić coraz większą liczbę ludzi na naszej planecie. Z drugiej strony powierzchnie upraw potrzebnych do produkcji żywności stale się zmniejszają. Dodatkowym utrudnieniem są zmiany klimatyczne oraz związane z nimi skrajne warunki pogodowe.

Oszczędzanie cennych zasobów i trwałe ograniczenie zużycia materiałów eksploatacyjnych

Obok oszczędności zasobów niezwykle ważne jest również optymalne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo, ważnym celem jest dla nas wzrost bioróżnorodności, ponieważ warunkuje on w sposób zrównoważony pomyślne perspektywy dla następnych pokoleń.

Większa precyzja umożliwiająca osiągnięcie wyższych plonów, zrównoważonego rozwoju oraz efektywności kosztów

Podstawowym celem rolnictwa oraz AMAZONE jest uzyskanie wysokiego poziomu plonów z hektara powierzchni przy zastosowaniu zrównoważonych metod. Dlatego ważne jest dla nas, abyśmy poprawiali wydajność procesów produkcyjnych, zwłaszcza poprzez cyfryzację i automatyzację, a także, aby nasze zabiegi w uprawie roślin były tak precyzyjne, jak to tylko możliwe. W związku z tym należy dalej zwiększać precyzję technologii siewu, nawożenia
i ochrony roślin, aby można było w różnorodny sposób uprawiać różne powierzchnie pola, a w przyszłości dostosować nasze działania do indywidualnych roślin.

AMAZONE chce mieć decydujący wkład w zapewnienie pożywienia światowej populacji, pomagając naszym rolnikom i przedsiębiorstwom usługowym innowacyjnymi rozwiązaniami, które pomogą im zorientować się w sposób zrównoważony na przyszłe wyzwania. Jako specjalista od inteligentnej uprawy roślin pełni optymizmu czekamy na targi Agritechnika i serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stoisko w hali 9. Cieszymy się na Państwa wizytę! Wdrażanie innowacji

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Nowości 2024

Dowiedz się wszystkiego o naszych nowych produktach i innowacjach w dziedzinie uprawy gleby, techniki siewu, techniki nawożenia, ochrony roślin, elektroniki oraz urządzeń zautomatyzowanych i autonomicznych.