AMAZONE jako pracodawca

Już od 1883 roku firma AMAZONE wspiera wszystko, co jest związane z rolnictwem tak, aby efektywnie korzystać ze źródeł. W następstwie rosnącej liczby ludności na świecie od rolnictwa wymaga się coraz wyższych plonów. Inteligentna i efektywna technika rolnicza jest przy tym jedynym rozwiązaniem i stanowi szansę w karierze na przyszłość!

AMAZONEN-Werke zostały założone w 1883 przez Heinricha Dreyer w Hasbergen-Gaste w pobliżu Osnabrück. Od tego czasu przedsiębiorstwo jest prowadzone już przez 4 pokolenie właścicieli, którymi są członkowie rodziny Dreyer.

Jakość i nowoczesność to markowe znaki firmy AMAZONE, oferującej swoim klientom szerokie spektrum wysokojakościowych maszyn oraz innych produktów z zakresu techniki rolniczej. Dzisiaj grupa AMAZONE dysponuje zakładami produkcyjnymi w siedmiu miejscach na świecie a oferowana technologia ma znaczny udział w zabezpieczeniu wyżywienia i zapewnieniu energii

Z 1800 pracownikami oraz 7 miejscami produkcji w Niemczech, Francji, na Węgrzech i Rosji AMAZONE dysponuje znakomitą międzynarodową siecią handlową zapewniającą wysoki poziom szans rozwojowych.

Wyjątkowo partnerska współpraca z naszymi klientami stanowi centralny punkt działania naszych handlowców.

Kultura naszego przedsiębiorstwa wyróżnia się pracą zespołową, powiązaną z osiąganiem założonego celu, od szczegółów aż do gotowego produktu. Otwarte myślenie i samodzielna praca są przez nas wspierane i doceniane. Przykładamy ogromną wartość do trwałego i świadomego powiązania w postępowaniu z naturą. AMAZONE proponuje także  bogate programy rozwoju osobistego dla pracowników oraz dalsze kształcenie i ochronę ich zdrowia.

W naszej broszurze o karierze znajdą Państwo więcej na temat możliwości pracy w Amazone.

AMAZONE jako pracodawca

AMAZONE oferuje swoim klientom wysokiej jakości maszyny rolnicze i komunalne. Obecnie Grupa AMAZONE posiada siedem zakładów produkcyjnych w Niemczech, we Francji i w Rosji i zatrudnia ponad 1800 osób na całym świecie. Na najważniejszych rynkach, takich jak Wielka Brytania, Francja, Ukraina, Węgry, Rosja i Kazachstan firma AMAZONE posiada swoje spółki handlowe lub przedstawicielstwa.

Historia Carla

Nasze historie – dowiedz się więcej o karierach naszych pracowników. W filmie Carl Kaup opowiada, jak trafił do firmy AMAZONE i czym się zajmował, zanim do nas dołączył.

Karriere
Azubis_Gaste_2017_d0_kw_2569_CMYK

Offene Stellenangebote

Sollten Sie kein passendes Stellenangebot finden, können Sie sich hier gerne initiativ bewerben. Wir stehen Ihnen gerne auch per WhatsApp unter 05405 501 7555 für alle Fragen zur Verfügung.

Karriere
WhatsApp

Du hast noch Fragen?

Wir stehen Dir gerne per WhatsApp unter 05405 501 7555 für alle Fragen rund um unser Unternehmen, Deine Bewerbung und die verschiedenen Karrieremöglichkeiten bei AMAZONE zur Verfügung. Wir freuen uns über Deine Fragen per WhatsApp!