Rozsiewacz AMAZONE ZA-X spełnia wszystkie wymagania w zakresie praktyki oraz ochrony środowiska: jest precyzyjny, niezawodny i niedrogi.

AMAZONE zoptymalizował technikę nawożenia do wymogów prawidłowego odżywiania roślin. Dla praktyki nawożenia kluczowe jest precyzyjne umieszczenie wartości odżywczych. AMAZONE oferuje program nawożenia spełniający wszystkie normy europejskie w zakresie dokładności dystrybucji i rozsiewu granicznego.

ZA-X_Perfect_007_d1_080912

Korzyści dla użytkownika

  • Podwójny zbiornik o zoptymalizowanym kształcie umożliwiający stałą kontrolę działania i lepszą precyzję 
  • Drobne sita zbiornika zapobiegają zakłóceniom rozsiewania. W celu oczyszczenia można je łatwo podnieść i zablokować 
  • System rozsiewu wykonany w całości ze stali nierdzewnej 
  • Komfort i bezpieczeństwo dzięki nieskomplikowanej i łatwo dostępnej regulacji dawki rozsiewu i szerokości roboczej 
  • System podwójnej zasuwy umożliwiający optymalne ustawienie dawki oraz sprawny proces otwierania i zamykania 
  • Rzędowa przystawka rozsiewająca do optymalnego nawożenia upraw specjalnych

Wideo o produkcie

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Rozsiewacz zawieszany ZA-X 03 AMAZONE z terminalem obsługowym EasySet 2
SL_Teaser

Nauka techniki rolniczej dzięki SmartLearning

Ucz się samodzielnie obsługi skomplikowanych maszyn rolniczych AMAZONE nawet poza sezonem na komputerze lub Tablet-PC, korzystając z interaktywnych szkoleń.

teaser_testberichte_duengetechnik

Raporty z testów i jazd

Przetestowane i zaaprobowane przez profesjonalistów. Przeczytaj tutaj nasze raporty z testów i jazd w czasopismach PROFI i agrarheute i dowiedz się, jak ich redakcje oceniają wydajność naszych maszyn.

Zrzut ekranu z 08.07.2019 o godz. 09.17.35

Przelicznik wydajności

Przelicznik wydajności Amazone umożliwia ocenę podstawowych czynników ekonomicznych gospodarstwa rolnego przed podjęciem decyzji o inwestycji.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.