Rozsiewacz dwutarczowy ZA-M, o pojemności zbiornika do 3.000 l i szerokości roboczej do 36 m, jest idealną maszyną dla gospodarstw rolnych i firm usługowych, dla których pewność pracy i niezawodność są bardzo ważne. Wolnoobrotowe, a zarazem wydajne mieszadło i niskie obroty tarcz rozsiewających zapewniają równomierny i delikatny przepływ nawozu.

ZA-M-4200-Ultra_001_d1_140704

Korzyści dla użytkownika

  • Podwójne stożki z optymalnym kształtem zbiornika do stałej kontroli działania i zwiększonej precyzji
  • Sito o drobnych oczkach zapobiegające zakłóceniom rozsiewu, do czyszczenia maszyny łatwo odchylane do góry i blokowane
  • Mechanizm rozsiewu wykonany w całości ze stali nierdzewnej
  • Komfort i bezpieczeństwo przy prostym, łatwo dostępnym ustawianiu dawki rozsiewu i szerokości roboczej
  • System podwójnych zasuw dla optymalnej regulacji normy i szybkiego otwierania i zamykania
  • Zestaw bezpieczeństwa zawierający oświetlenie, tablice ostrzegawcze i pałąk ochronny

Wideo o produkcie

AMAZONE Rozsiewacz nawozów ZA-M 02
ZA-M
Zrzut ekranu z 08.07.2019 o godz. 09.17.35

Przelicznik wydajności

Przelicznik wydajności Amazone umożliwia ocenę podstawowych czynników ekonomicznych gospodarstwa rolnego przed podjęciem decyzji o inwestycji.

Teaser – technika siewu pneumatycznego

Prośba o prezentację

Usługą specjalną oferowaną w Niemczech i Austrii jest demonstracja wybranej przez Państwa maszyny przez naszego specjalistę w Państwa gospodarstwie rolnym. W tym celu prosimy o wypełnienie poniższego formularza z prośbą o prezentację.

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.