Koncept kalibracji

Das Kalibrierkonzept (1) Cataya3000special_KE3001super_d0_kw_IMG_6844_d1_170825_CMS

Niecki kalibracyjne umieszczone bezpośrednio pod zbiornikiem ziarna mogą zostać obie wyjęte z lewej strony poprzez SmartCenter. Dzięki dwuczęściowym nieckom kalibracyjnym przepełnianie do dostarczonego składanego wiadra jest szybkie, łatwe i komfortowe. Po wykalibrowaniu niecki kalibracyjne są obracane otworem w dół do pozycji parkowania.

Za pomocą seryjnej cyfrowej wagi można w sposób pewny i dokładny zważyć wykalibrowaną ilość. Dzięki dodatkowej ładowni w SmartCenter modelu Cataya Super przeznaczonej na seryjny osprzęt, jak składane wiaderko i cyfrowa waga, są one bezpiecznie schowane i gotowe do użycia. W przypadku Cataya Special składane wiaderko i cyfrowa waga są bezpiecznie schowane w pokrywie zbiornika.


„Cataya wyznacza nowe standardy wysiewu i regulacji. Należy tu podkreślić szczególnie dwa aspekty. Do wszystkich ustawień ręcznych pasuje wspomniany już klucz korbowy 19 mm, a wszystko – próba kręcona oraz regulacja nacisku redlic, głębokości siewu i wysokości zagarniacza – ustawienie podstawowe – odbywa się w komfortowej pozycji po lewej stronie maszyny – świetnie!”
(test praktyczny magazynu „profi” z agregatem Cataya 3000 Super · 07/2018)

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.