Kultywator wirnikowy KX i KG

Kreiselgrubber KX und KG (1) KG3001-Special_d0_kw_P3070484_d1_181128

Quick-System
System szybkiej wymiany zębów: Zęby są wsuwane w kieszenie uchwytów mocowane sworzniami i zabezpieczane sprężystymi zawleczkami. Prościej i szybciej już nie można. Wyeliminowano połączenia śrubowe wymagające dokręcania. Przebudowa od zębów „pod kątem” na zęby ustawione do tyłu wykonywana jest łatwo i szybko. Kute, wykonane z utwardzanej stali zęby są elastyczne i odporne na ścieranie.


Safe-System
Zintegrowane zabezpieczenie przed kamieniami: Sprężyste zamocowanie zębów umożliwia ich odchylanie si na kamieniach. Zęby są mocno naprężone w kieszeniach po środku uchwytów. Rozszerzone na zewnątrz kieszenie pozwalają na ruch zębów w ich wnętrzu. Gdy czubek zęba trafi na kamień, twarde uderzenie jest amortyzowane. Takie zamocowanie zębów daje bezpieczeństwo pracy na glebach kamienistych i umożliwia ustawienie zębów w KX oraz KG w pozycji „pod kątem”.


Stabilność i precyzja
Bazę do nowej konstrukcji agregatu uprawowo-siewnego Avant 02 stanowił typoszereg kultywatorów wirnikowych KX i KG. Odporna wanna kultywatora wirnikowego wyposażona w stabilne zęby zapewnia najwyższą żywotność. Duża przestrzeń pomiędzy wirnikami i zębami zapewnia wysoką przepustowość. Szeroki program wałów gwarantuje uzyskanie idealnych wyników pracy w każdych warunkach roboczych.


Zalety kultywatora wirnikowego

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.