Siergiej Borzow, Dyrektor generalny OOO „Wasiliewskoje” (rejon stawropolski, obwód samarski)

Sergey Borzov, Generaldirektor OOO „Vasilyevskoye“ (1) борзов_d1_201223

Współpracujemy z firmą AMAZONE już długo i zawsze z powodzeniem. Zapoznaliśmy się z technologią tej marki w 1991 roku, gdy nabyliśmy ich opryskiwacz polowy. Maszyna ta pracuje zresztą wciąż na naszym gospodarstwie. Od tego czasu minęło już 19 lat, dlatego przy modernizacji naszego parku maszynowego znów postawiliśmy na AMAZONE. Aktualnie w rosyjskim zakładzie AMAZONE Eurotechnika produkowane jest niemal całe spektrum maszyn: Są to maszyny do siewu punktowego, siewniki do zbóż, kultywatory, opryskiwacze polowe i rozsiewacze nawozu.

Cała ta technologia jest dopasowana do naszej metody uprawy gleby. Na naszych 10 000 ha stosujemy metodą konserwującą uprawy gleby, przez co zawsze staramy się optymalnie wykorzystać dostępną masę organiczną. Oszczędzamy w ten sposób materiały i obniżamy koszty. Maszyny AMAZONE dokładnie pasują do naszej koncepcji uprawy. Chciałbym tu wspomnieć zwłaszcza o siewniku Primera DMC o szerokości roboczej 9 m, który pracuje u nas bezproblemowo od lat, gwarantując wysoką jakość siewu z precyzyjnym kopiowaniem głębokości na całej powierzchni. Siewnik już dawno się spłacił i pracuje z wysoką niezawodnością.

Tak w ogóle, maszyny AMAZONE są bardzo komfotowe w użytkowaniu, a szczególnie cenimy sobie usługi serwisowe. W razie jakichkolwiek pytań, serwisanci udzielą odpowiedzi w ciągu jednego dnia. Wszystkie części są dostępne w magazynie i nie ma długich przestojów w razie awarii maszyn, co jest bardzo ważne w naszych warunkach glebowych i wodnych, gdzie liczy się każda godzina w polu. Należy wspomnieć, że do tej pory jeszcze nie zdarzyła się żadna poważna usterka, najczęściej potrzebne są części ścieralne lub której drobiazgi”.

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.