System Airstar: Bezpieczny napęd dozownika – prosta regulacja i wygodna kalibracja

System Airstar: Sicherer Dosierantrieb – Einfache Einstellung und bequemes Kalibrieren (1) _MG_6478_d1_151005

1. Elektryczny napęd dozownika: Elektryczny napęd dozownika, który jest seryjny w AD-P i opcjonalny w Avant, jest regulowany przez AmaTron 3 lub ew. dowolny terminal ISOBUS lub AmaDrill+. Kalibracja jest w połączeniu z napędem elektrycznym komfortowa i całkowicie automatyczna. Napęd elektryczny oferuje dodatkowe funkcje, na przykład wstępnego dozowania materiału siewnego na początku pola, a także zwiększenie i zmniejszenie normy wysiewu podczas pracy. Dla rejestrowania prędkości pracy AD-P ma do dyspozycji różne źródła sygnałów. Oprócz czujnika radarowego, koła impulsowego lub sygnału GPS można również wykorzystać sygnał prędkości ciągnika. 

2. Szybkie opróżnianie: Opróżnianie zbiornika ziarna następuje szybko i łatwo przez układ szybkiego opróżniania umieszczony w dobrze dostępnym miejscu na zbiorniku.

3. Opróżnianie z resztek: Do opróżnienia z resztek ziarna wystarczy otworzyć zasuwę i ziarno spłynie do dużej rynny kalibracyjnej.

4. Łatwa zmiana wałków dozujących: Wałki dozujące można bardzo łatwo wymieniać w dozowniku ziarna. Dzięki temu możliwy jest precyzyjny siew wszelkich nasion przy zachowaniu właściwej jakości rozdziału podłużnego także przy wysokich prędkościach roboczych.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.