Precyzyjne dozowanie i prosta obsługa

Precyzyjne dozowanie i prosta obsługa (1)

Fertiliser Delivery Cart FDC wyposażono w pompę cieczy roboczej z aplikacją nawozów w zależności od prędkości jazdy, za pomocą której można bardzo precyzyjne określać dawki od 40 do 300 l/ha. Komputer obsługowy AmaSpray+ zapewnia precyzyjną kontrolę. Możliwa do osiągnięcia prędkość robocza wynosi do 20 km/h. Fertiliser Delivery Cart napełnia się za pomocą oddzielnej, napędzanej silnikiem pompy o wydajności napełniania 500 l/min.

Płynny nawóz jest pompowany wężami do redlic siewnika. Węże do nawozów są starannie ułożone i zabezpieczone osłoną chroniącą przed kamieniami i uszkodzeniami. Płynny nawóz dostarczany jest przez specjalny otwór wylotowy na redlicy. Aby zapobiec kapaniu na poprzeczniaku, każdy wylot posiada własną membranę zapobiegającą kapaniu. Dodatkowo każdy wylot posiada odpowiednio dużą tarczę dozującą, zależnie od dawki oprysku.

Obsługa obiegu cieczy jest bardzo prosta dzięki panelowi obsługowemu po lewej stronie maszyny, znanemu z technologii ochrony roślin AMAZONE. Filtry ssące i ciśnieniowe w obiegu cieczy zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa pracy i oddzielają zanieczyszczenia od płynnego nawozu.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.