Profihopper_d0_kw_P6265487_d1_180829

Technologia koszenia

Do pielęgnacji terenów zielonych i łąk AMAZONE oferuje kosiarki zawieszane HorseHopper i Grashopper oraz samojezdne kosiarki Profihopper 1250 SmartLine 4WDi z napędem na wszystkie koła, jak również uniwersalną wysokowydajną kosiarkę Profihopper 1500 SmartLine. Maszyny te wydajnie koszą, napowietrzają, rozdrabniają i pobierają ścięte rośliny, koński nawóz oraz odpady na terenach publicznych, sportowych oraz w stadninach koni.

Budownictwo drogowe

Dla budownictwa drogowego AMAZONE oferuje ZA-XS H do montażu na walcach drogowych, które przy wałowaniu jednocześnie posypują świeżo asfaltowaną jezdnię drobnym żwirem.

Służby zimowe

AMAZONE oferuje dla służb zimowych rozsiewacz zawieszany EKS-S przeznaczony dla mniejszych pojazdów nośnych, o rozmiarach zbiornika od 150 do 370 l oraz do E+S 01 do profesjonalnego zastosowania na większych pojazdach o pojemności od 300 do 1100 l. Dla budownictwa drogowego AMAZONE oferuje ZA-XS H do montażu na walcach drogowych, które przy wałowaniu jednocześnie posypują świeżo asfaltowaną jezdnię drobnym żwirem.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki komunalnej

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.