Horsehopper_Weidemanagement_d0_kw_3379_d1_190314

Zawieszana kosiarka Grasshopper

Grasshopper firmy AMAZONE jest kosiarką zawieszaną, która przekonuje najwyższą jakością pracy i niezawodnością. Pojemność zbiornika od 1350 l do 3500 l oraz szerokości robocze od 1,35 m do 2,10 m pozwalają na uzyskanie wysokich wydajności powierzchniowych.

Kosiarka zawieszana HorseHopper

Dla optymalnego wykorzystania pastwiska konieczne jest dokładne koszenie ostów i miejsc po łajniakach na padoku. Jednocześnie należy usuwać nawóz, aby pastwisko było czyste i spełniało swoją funkcję.

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1250 SmartLine

Ta kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1250 SmartLine to absolutnie niezawodne, profesjonalne urządzenie od AMAZONE. Koncepcja urządzenia Profihopper gwarantuje maksymalną wydajność przy niezwykle kompaktowej i wygodnej konstrukcji.

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1500 SmartLine

Kosiarka wielofunkcyjna samojezdna Profihopper 1500 SmartLine z inteligentnym napędem na 4 koła 4WDi jest profesjonalnym urządzeniem najwyższej klasy z maksymalną wydajnością. Dzięki prędkości roboczej 10 km/h i szerokości roboczej 1,50 m możliwe są duże wydajności powierzchniowe na poziomie do 15 000 m² na godzinę.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki komunalnej

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.