Amatechnica2016_Impressionen_d0_kw_DJI_0178_d1_160609_72dpi

10 maj 2024

Amazone wystawia siewnik na aukcję w szczytnym celu

W ramach wystawy firmowej i targów Amatechnica, Amazone zaprasza 23 maja 2024 r. na ekscytującą aukcję mało używanych maszyn Amazone. Aukcja jest organizowana przez Euro Auctions, wiodący europejski dom aukcyjny używanych maszyn budowlanych i rolniczych, i oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość zakupu wysokiej jakości maszyny demonstracyjnej lub wystawowej Amazone w atrakcyjnej cenie w atmosferze międzynarodowej aukcji maszyn rolniczych.


Pod młotek pójdzie prawie 40 częściowo nowych maszyn rolniczych. W szczytnym celu Amazone dostarczy na aukcję nowy siewnik zawieszany D9 3000 Special z redlicami jednotarczowymi RoTeC. Dochód z tej maszyny zostanie przekazany na rzecz ambulatoryjnego hospicjum dziecięcego w Osnabrück. Placówka ta wspiera rodziny, w których dziecko lub nastolatek cierpi na chorobę skracającą życie lub zagrażającą życiu. Wykwalifikowani wolontariusze towarzyszą dotkniętym chorobą dzieciom i nastolatkom, a także ich rodzicom i rodzeństwu od momentu postawienia diagnozy aż po proces żałoby. Opieka odbywa się zawsze w domu i jest bezpłatna dla rodzin. W wielu przypadkach ta ważna pomoc jest udzielana przez wiele lat. Dla Amazone społeczna odpowiedzialność jest ważną kwestią i dlatego firma chciałaby swoją darowizną docenić i wesprzeć godną uwagi pracę lokalnego hospicjum dla dzieci.


Aukcja jest częścią programu Amatechnica i odbędzie się o godzinie 13:30 w siedzibie Amazonen-Werke w Hasbergen-Gaste. Aby wziąć udział, wymagana jest wcześniejsza bezpłatna rejestracja na stronie https://euroauctions.com/en/register lub możliwa jest również rejestracja na miejscu dla osób decydujących się w ostatniej chwili. Transmisja na żywo na stronie internetowej domu aukcyjnego Euro Auctions umożliwia uczestnictwo online, dzięki czemu zainteresowani z całego świata mogą licytować. Wszystkie maszyny będą licytowane bez ceny minimalnej. Licytację wygrywa oferent, który zaproponuje najwyższą cenę. 


Oferowane maszyny można od teraz przeglądać na stronie www.euroauctions.com/en/auctions/amatechnica-2024-23rd-may-2024-130pm lub obejrzeć na targach Amatechnica.