13 mar 2023

Badanie wizerunku Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego ( DLG ) 2022/2023

AMAZONE to najlepsza firma wśród średniej wielkości producentów maszyn 

Firma AMAZONE ponownie utrzymała się na 4. miejscu w badaniu wizerunku Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego 2022/2023. Od lat wychodzimy z tych ocen zwycięsko jako najlepsze przedsiębiorstwo wśród średniej wielkości producentów sprzętu w dziedzinie techniki rolniczej. 

„To kolejny wspaniały sukces dla całego naszego zespołu”, cieszy się kierownictwo AMAZONE z dobrego wyniku. „Kierujemy nasze podziękowania do naszych licznych klientów i partnerów za uznanie i zaufanie pokładane w naszej firmie. Ta dobra pozycja w rankingu jest dla nas wielkim bodźcem do ciągłego rozwijania i udoskonalania naszych produktów oraz naszych usług. Z innowacyjną techniką rolniczą oraz rozwiązaniami cyfrowymi pragniemy pomóc naszym rolnikom i przedsiębiorstwom usługowym w dalszym orientowaniu się w zrównoważony sposób na przyszłe wyzwania. Partnerska współpraca jest przy tym dla nas szczególnie ważna, aby konsekwentnie i z odpowiednim wyprzedzeniem wychodzić naprzeciw życzeniom i wymaganiom partnerów”.

O badaniu wizerunku Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego
W ramach corocznego badaniu wizerunku Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) określa stopień znajomości i wizerunek najważniejszych marek sektora rolniczego w Niemczech. W ostatnim badaniu wzięło udział 668 kierowników gospodarstw rolnych. Obliczany na tej podstawie indeks marki składa się w równych częściach z rozpoznawalności marki, wykorzystania marki, preferencji i satysfakcji z marki oraz wizerunku marki.
 

pl-Image-Barometer-2023