12 kwi 2024

Badanie wizerunku Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego ( DLG ) 2023/2024

AMAZONE to najlepsza firma wśród średniej wielkości producentów maszyn  

Podczas „Badania wizerunku 2023/2024” przeprowadzonego przez Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) firma AMAZONE uzyskała znakomite wyniki, potwierdzając po raz kolejny swoją 4. pozycję. Od lat wychodzimy z tych ocen zwycięsko jako najlepsze przedsiębiorstwo wśród średniej wielkości producentów sprzętu w dziedzinie techniki rolniczej. 


Jesteśmy bardzo dumni z tego, że firma AMAZONE w tym ważnym badaniu uzyskała jeszcze więcej punktów niż w roku poprzednim, co jest wynikiem godnym uwagi. Stanowi to dla nas wyraz uznania naszych starań, aby zaoferować klientom coraz bardziej zaawansowane produkty. Wyniki te motywują nas do dalszej pracy nad podwyższeniem standardów i zwiększeniem innowacyjności. Skupiając się na badaniach i rozwoju oraz partnerskiej współpracy chcemy pomóc rolnikom i firmom z branży usług rolniczych przeorientować się w kierunku przyszłych wyzwań i zrównoważonej produkcji.


„Kierujemy nasze serdeczne podziękowania do naszych licznych klientów i partnerów za uznanie i zaufanie pokładane w naszej firmie. 


O badaniu wizerunku Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego

W ramach corocznego badaniu wizerunku Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) ocenia najważniejsze marki sektora rolniczego w Niemczech w następujących kategoriach: „Znajomość”, „Korzyść”, „Preferencja” i „Wizerunek”. W ostatnim badaniu wzięło udział 679 kierowników gospodarstw rolnych. Obliczany na tej podstawie indeks marki składa się w równych częściach z rozpoznawalności marki, wykorzystania marki, preferencji i satysfakcji z marki oraz wizerunku marki.


dlg-image-barometer_03-2024_300x400_mit_Zahlen_pl