14 sty 2022

Bezpieczeństwo z Safety Kit

Do pobierania pakietu dla mediów

Certyfikowane, trwałe i zawsze pod ręką: środki ochrony indywidualnej w postaci wygodnej walizki Safety Kit od AMAZONE do pracy ze środkami ochrony roślin. 

Ochrona roślin wiąże się dla operatora z ryzykiem obrażeń ciała podczas mieszania cieczy roboczej, kontroli rezultatu oprysku na polu oraz mycia belki. Bezpośredni kontakt z cieczą roboczą oraz wdychanie gazów i aerozoli grozi obrażeniami skóry, oczu, dróg oddechowych i śluzówek. Amazone oferuje teraz Safety Kit, który zapewnia podstawową ochronę przed tymi zagrożeniami. Amazone zależy bowiem nie tylko na bezpiecznej i wygodnej obsłudze urządzeń Amazone, ale też na tym, aby praca ze środkami ochrony roślin była bezpieczna.

Na środki ochrony indywidualnej składają się rękawice ochronne, fartuch z rękawami, okulary ochronne i maska oddechowa z filtrem aktywnym oraz butelka z płynem do płukania oczu i środek dezynfekujący. Wszystkie elementy Safety Kit mają certyfikat DIN lub EN i mogą być bezpiecznie przechowywane w odpowiedniej walizce Safety Kit.

Szczególne znaczenie ma certyfikowany fartuch z rękawami i zapięciem na plecach. Trwały i solidny fartuch można szybko założyć i zdjąć. W połączeniu z długą odzieżą roboczą chroni on dużą część ciała, nóg i ramion.

AMAZONE Safety Kit jest dostępny w rozmiarach M i XL w cenie 195 EUR + VAT. Zestaw można zamówić bezpośrednio razem z nowym opryskiwaczem polowym AMAZONE, jednak jest on też dostępny oddzielnie. 
 

SafetyKit-Koffer_d0_kw_P9229917
AMAZONE Safety Kit oferuje ochronę w kontakcie ze środkami ochrony roślin.