23 kwi 2024

Brazylijski specjalista od rozsiewaczy nawozów MP AGRO staje się częścią grupy AMAZONE

Taurus_01_low
Producent maszyn rolniczych AMAZONE z radością informuje, że brazylijski specjalista od rozsiewaczy nawozów MP AGRO, po spodziewanym uzyskaniu państwowych zezwoleń, stanie się częścią grupy AMAZONE. Przejęcie to jest ważnym kamieniem milowym dla obydwu firm i oznacza kolejny krok w kierunku umiędzynarodowienia i rozwoju grupy AMAZONE w Ameryce Południowej. 

Dzięki współpracy między MP AGRO i AMAZONE można będzie połączyć mocne strony obydwu przedsiębiorstw, ustanawiając wspólnie nowe standardy profesjonalnej techniki nawożenia. Załoga MP AGRO pod sprawdzonym kierownictwem Douglasa Peccina będzie działać bez zmian, kontynuując swoją bieżącą działalność.

Właściciele AMAZONE, Christian Dreyer i dr Justus Dreyer oświadczają: „Stawiamy na zespół MP AGRO i chcemy wykorzystać dla AMAZONE jego kompetencje i bliskość rynkową do AMAZONE, aby wprowadzić nasze technologie do Brazylii”. 

Celem tej fuzji jest zaoferowanie w Brazylii innowacyjnej techniki rolniczej najwyższej jakości oraz podniesienie precyzji oraz zrównoważonego rozwoju w zakresie nawożenia na nowy poziom.
Połączone zostaną mocne strony obydwu przedsiębiorstw. MP AGRO wnosi młody, wysoce zmotywowany i dynamiczny zespół koncentrujący się na poszczególnych segmentach rynkowych w zakresie nawożenia i dysponujący głęboką znajomością brazylijskiego rynku. Spółka MP AGRO ma w Brazylii silnych partnerów handlowych i jest znana z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów.

Z kolei AMAZONE, firma rodzinna w czwartym pokoleniu, od 140 lat jest synonimem ciągłego wzrostu dzięki innowacjom i precyzji działania. Wkładem AMAZONE są przyszłościowe produkty dla inteligentnej uprawy roślin oraz historia sukcesu w zakresie międzynarodowej współpracy.

MP AGRO i AMAZONE wspólnie dążą do tego, aby stać się czołowymi dostawcami techniki nawożenia w Brazylii i nadal rozbudowywać wspólne zdolności do innowacji. Tym samym partnerstwo to będzie oznaczać istotną wartość dodaną dla klientów w Brazylii. 

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.


MP AGRO:
Spółka MP AGRO MÁQUINAS AGRÍCOLAS LTDA została założona w 2012 w Ibaté (stan São Paulo, Brazylia). MP AGRO charakteryzuje się wysoką jakością i wyjątkową innowacyjnością w rozwoju, produkcji oraz sprzedaży przyszłościowej i zrównoważonej techniki nawożenia. 

Więcej informacji: www.mpAGRO.com.br

Firmie AMAZONE:
Firma AMAZONEN-WERKE H. Dreyer SE & Co. KG z siedzibą w Hasbergen-Gaste, 49205, Niemcy, produkuje maszyny rolnicze i komunalne. Zarządzana przez właścicieli firma zatrudnia ponad 2500 osób w dziewięciu różnych zakładach produkcyjnych. Asortyment maszyn rolniczych obejmuje urządzenia do uprawy gleby, siewniki, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze polowe i pielniki. Z uwagi na swoje doświadczenie firma AMAZONE jest dziś specjalistą w rolnictwie w zakresie „inteligentnej uprawy roślin”.