Precea3000ACC_Nautilus-Packer_Claas_d0_jm_DSC00358_d1_220225

1 lis 2022

Precea Performance Tour – To wynika z praktyki

Do pobierania pakietu dla mediów
Precea_Performance_Tour_bunt
W ramach ogólnoeuropejskiego Precea Performance Tour, AMAZONE towarzyszyła już ponad 30 rolnikom i przedsiębiorcom podczas siewnika punktowego AMAZONE Precea. W sumie w 13 krajach siewnik Precea był w stanie zademonstrować swój różnorodny zakres zastosowań.

Dzięki Performance Tour, AMAZONE daje wgląd w codzienną pracę siewnika Precea, wykorzystując różne struktury gospodarstw z różnymi uprawami. Relacje z pierwszej ręki o tym, jak elastyczną, precyzyjną i wydajną pracę można wykonać za pomocą siewnika punktowego. Doświadczenia rolników i usługodawców zostały zarejestrowane w krótkich filmach wideo. AMAZONE udostępnia te i inne informacje na stronie internetowej www.precea.net.

Różne uprawy, specyficzne warunki glebowe i klimatyczne – siewnik Precea doskonale poradził sobie z tymi wyzwaniami w odwiedzanych gospodarstwach. Wiele typów produktów oferuje elastyczne warianty wyposażenia dla różnych struktur. Gama produktów rozciąga się od czterorzędowego siewnika Precea o szerokości roboczej 3 m do dwunastorzędowego o szerokości roboczej 6 m. Użytkownicy szczególnie chwalą sobie beznarzędziowe przezbrajanie na inne uprawy i krótki czas przygotowania. Specjalne koncepcje ram pozwalają na swobodne przesuwanie sekcji wysiewających, dzięki czemu można szybko dostosować rozstaw rzędów. Wydajny , nadciśnieniowy napęd rozdzielania i najwyższej klasy redlica do siewu w mulcz PreTeC są idealnie dopasowane. Nawet przy wysokich prędkościach roboczych, sięgających 15 km/h, rolnicy przekonują się o wysokiej dokładności odkładania każdego ziarna. Liczne opcje wyposażenia odciążają operatora i zapewniają niezmiennie wysoką jakość pracy w każdych warunkach. Szczególnie w zmiennych warunkach glebowych regulacja nacisku redlic SmartForce w pełni automatycznie zapewnia stałą głębokość odkładania. Automatyczna regulacja zgarniacza SmartControl zapobiega błędom w obsadzie ziarniaków na tarczy. Opcjonalnie, beznarzędziowo możliwe jest połączenie z kultywatorem wirnikowym, broną wirnikową lub broną talerzową CombiDisc poprzez system szybkiego łączenia QuickLink. Dzięki temu agregat uprawowo-siewny zapewnia doskonałą uprawę przedsiewną i siew w jednym przejeździe. Aby uzyskać maksymalne efekty, siewnik Precea jest dostępny w wersji o szerokości roboczej 6 m z zamontowanym z przodu zbiornikiem FTender do jednoczesnego nawożenia. Inteligentne rozwiązania, takie jak indywidualne przełączanie sekcji, zmienna aplikacja i obsługa ISOBUS, przemawiają za świadomym i efektywnym wykorzystaniem zasobów operacyjnych siewnika punktowego.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.